ارسال پیامک تبلیغاتی ارزان و هدفمند
با توجه به توسعه روز افزون استفاده از تلفن های همراه و گوشی های هوشمند و لزوم اطلاع رسانی بلادرنگ در بسیاری از زمینه ها شرکت های مختلفی پا بع هرضه تبلیغات اینترنتی و شبکه ای گذاشته اند.
در کنار این مهم تبلیغات نیز به این سمت حرکت کرده و بیشتر کسب و کارها صرف هزینه ی تبلیغات کاغذی را کنار گذاشته اند و به دنبال روش های نوین بازاریابی و تبلیغات رفته اند. یکی از این روش ها استفاده از سرویس پیام کوتا شبکه موبایل است که در بیشتر کشور های دنیا از این قابلیت برای تبلیغات هدفمند استفاده می کنند از مهمترین قابلیت های استفاده از این زیر ساخت میتواند به موارد زیر اشاره کرد:
1) ارسال سریع پیغام کوتاه
2) استفاده از شماره هایی خاص برای ارسال
3) هزینه ی پایین تر از تبلیغات کاغذی و استفاده از رسانه های جعی مانند تلوزیون
3) قابلیت درسیافت پاسخ بصورت پیام کوتاه از مخاطبین
بر طبق نمایه زیر نشان میدهد که درصد استفاده از تلفن همراه با قابلیت های مفید و متنوعی که ایجاد کرده به طور روز افزون در حال گسترش است
نمودار توسعه استفاده از تلفن همراه و پیامک
باید توجه داشت که لوم تحویل پیام کوتاه از شرکت ارائه دهنده این خدمت از اهیمت بالاییی برخوردار است. تمامی این خدمات بر بستر اینترنت انجام میگیرد و محصول شرکت میزبان گستر در ابتدا فقط پیام کوتاه را بر بستر اینترنتی از طریق یک سیستم نرم افزاری تحت وب انجام میداد. گذشته از تمام منافعی که ارسال پیام کوتاه در اختیار قرار میدهد توسعه روزافون آن است که باعث ارسال مداوم پیام تبلیغاتی برای گروه های مختاف اجتماع به صورت تصادفی می باشد . این کار باعث درخواست عموم از فیلتر شدن و جلوگیری از دریافت اینگونه پیامک های تبلیغاتی است.
تحقیقات میدانی ما نشان داده است که بالغ بر 35% از پیغامک های تبلیغاتی به مخاطبین تحویل داده نمیشد، لذا شرکت میزبان گستر راه کار هایی را نیز برای این کار ارائه داده است از جمله اینکه با مذاکرات صورت گرفته میتوانید شماره اختصاصی خود را از فهریت شما ههای تبلیغاتی خارج کنید و مطمئن باشید که پیغام شما اگر دستگاه خاموش نباشد و مشترک در دسترس باشد به او تحویل داده میشود. نرم افزار پیام گستر میتواند قابلیت های فراوانی را در اختیار شما قرار دهد .
از جمله این قابلیت ها می توان به تحت وب بودن آن اشاره کرد که ددر تمامی ساعات و فقط با اتصال به اینترنت می توانید پیامک خود را ارسال کنید.
* قابلیت تخصیص شماره های متنوع را تعداد ارقام مختلف
* دریافت پیامک
* برگزاری نظر سنجی و دریافت نمودار
* دارای فیلد های کاملا پویا در هنگام ورود اطلاعات
* و غیره . . .
پیام گستر محصولی از میزبان گسترر