ارسال پیام صوتی تبلیغاتی

بسیار کاربردی تر از پیامک و با ضریب نفوذ فوق العاده بالاتر از پیامک
میزبان گستر- ارسال پیام صوتی VOIP
این زیر سیستم قابلیت آنرا دارد که پیغام شما را بصورت صوتی به مشتریان تحویل دهد. اگرچه تمامی عملیات تحت اینترنت انجام میگیرد ولی لازم است بدانید که اصلا نیازی به اتصال مشتری شما به اینترنت نمیباشد. سیستم ما از طریق اتصال به شبکه تلفن ثابت و همراه ( همراه اول، ایرانسل و رایتل) پیغام صوتی را تحویل میدهد.
اهمیت این زیر سیستم از این بابت است که اولا همه ی مشتریان / طرف حساب ها به سرعت و در هر ثانیه 32 تماس برقرار میشود، شما فقط درخواست را ارسال میکنید، سیستم ها ی ما تماس ها را مدیریت میکند
پیغام ها را می توانید به تلفن ثابت تحویل دهید، لزومی ندارد مانند پیامک صرفا به تلفن همراه ارسال شود.
هزینه ارسال یک پیغام صوتی 30 ثانیه ای به تلفن همراه 1200 ریال خواهد بود که بسیار از لحاظ انتقال مفهوم و تاثیر گذاری و همچنین قیمت بهینه تر خواهد بود.
از مهمترین گزینه هایی که میتوانید آنرا فعال کنید این است که در صورت عدم پاسخگویی مشتری، شماره گیری مجدد انجام گیرد، مثلا میتوانید تنظیم کنید که در صورت عدم پاسخگویی 3 بار دیگر در بازه ی زمانی 2 دقیقه ای شماره گیری انجام گیرد
باید بدانید که روش های تبلیغاتی الکترونیکی مرتبا در حال تغییر هستند و استفاده از پیغام های تبلیغاتی صوتی همکنون از جدیدترین و کاربردی ترین و ارزان ترین روش ها است، که شرکت مهندسی فناری اطلاعات میزبان گستر این خدمت را با ساده ترین رابط کاربری در اختیار مشتریان خود قرار داده است.